...
Реєструйся

Що рік прийдешній нам готує (несерйозно про серйозне)


ОВЕН


Ваше тяжіння до новаторства та всього незвичного гідно оцінять колеги і керівництво. Неважливо, що це буде: нові розіграші на 1 квітня чи корпоративна вечірка на вершині Говерли, — все пройде якнайкраще. Одначе ложку дьогтю доведеться додати — у середині лютого можлива незначна застуда. І наша вам, шановні Овни, порада — для її лікування варто удатися все-таки до традиційного аспірину та чаю з малиною.

ТЕЛЕЦЬ

Потребу у творчому самовираженні Телець задовольнить обов’язково. Адже створити стінгазету про останній виїзний тренінг або день народження генерального директора — це вам не абищо. Тим паче, це додасть вам балів в очах керівництва, якщо ви, звичайно, не приклеїте на свій витвір компромат-фото.

БЛИЗНЮКИ

Енергійних, оптимістично налаштованих та непосидливих Близнюків очікує цікава подорож. Завдяки цьому ви зможете поєднати приємне з корисним: просунутися кар’єрою та ознайомитися з життям і культурою іншої країни. Ми переконані, що вас не злякає той факт, що за три місяці треба буде вивчити мову африканського племені суахілі. Недарма вас цікавлять завдання, для виконання яких потрібні інтелект і швидка реакція.

РАК

Як відомо, для будь-якого Рака дуже важливим є той простір, у якому йому доводиться проводити багато часу. Керівництво чудово це розуміє, тому для того, щоб результативність вашої праці була якомога вищою, воно запропонує облаштувати все на ваш смак. Так що готуйтеся до епопеї під назвою «ремонт». Доведеться зазнати чимало клопоту, зате врешті-решт ви зможете облаштувати свій кабінет за всіма правилами фен-шуй.

ЛЕВ

Леви ладні працювати до сьомого поту заради визнання й любові оточення. Вони мають бути весь час на виду, роль за сценою їм не до вподоби. Таку рису завжди можна обернути на користь самих Левів і їхніх прибічників. Кохаєтеся на театрі? Вас приваблює сцена, драматургія? Коли ваша ласка, реалізуйте себе у новому мюзиклі на честь іноземних партнерів. Щоправда, вам самим належить його і написати. Бажано англійською та українською. Складно? Звичайно. Але ж іще давні мудреці казали: «Крізь терни до зірок».

ДІВА

Завжди пунктуальна, тверезо мисляча, з аналітичним розумом, Діва стане у великій пригоді своїй компанії. Оскільки вона віддає перевагу дослідницькій копіткій діяльності — перевірка баз даних кількатисячної корпорації буде їй як бальзам на душу. І всі залишаться задоволеними — адже Діви практично ніколи не роблять помилок та надзвичайно відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків.

ТЕРЕЗИ

Прагнення гармонії, злагоди, спокою допоможе Терезам виявити свої дипломатичні здібності. Адже вони завжди вміють стирати гострі кути, уникати конфліктів та непорозумінь. Завдяки цьому Терези були, є і у 2010 році будуть просто незамінними під час перевірок податкової міліції та перемовин зі звільненими працівниками.

СКОРПІОН

Здатність Скорпіона зберігати спокій, витримку і вміння ухвалювати рішення навіть у хвилини небезпеки сприятиме тому, що на нього покладуть важливе стратегічне завдання. Це може бути супер-секретна розвідка, коли Скорпіону доведеться виконати роль кур’єра або нової прибиральниці, втертися у довіру до керівництва конкурентів і успішно вивідати усі плани щодо діяльності їхньої компанії на найближчі 10 років.

СТРІЛЕЦЬ

Оскільки Стрілець прагне протягом усього життя пізнавати щось нове та збагачуватися знаннями, 2010 рік видасться для нього надзвичайно сприятливим, адже десь приблизно у червні-липні його відправлять на курси підвищення кваліфікації. Цілком можливо, що все, що викладатимуть на лекціях, Стрілець уже знає, одначе це не перешкодить йому здобути новий досвід — він залюбки «дозволить» лектору, втомленому від численних виправлень Стрільця, сходити в аптеку за настойкою валеріани і проведе заняття самотужки.

КОЗЕРІГ

Беручи до уваги вашу настирливість у досягненні мети та ґрунтовний підхід до виконання будь-якого завдання, можна сміливо твердити, що у 2010 році керівництво здійснить вашу мрію — відправить на пенсію людину, місце якої здається вам вельми привабливим. Лиш озирніться навколо — чи нема поруч іще одного Козерога, який бачить у своїх снах, що вас переведуть в інший відділ.

ВОДОЛІЙ

Найгеніальнішого та найоригінальнішого знака зодіаку очікує приємна несподіванка. Оскільки свобода для нього — найвища серед усіх цінностей, то перехід на вільний графік роботи, очевидно, стане найкращим дарунком долі. Головне, щоб таке щастя не затьмарило його свідомості настільки, що він узагалі забуде з’явитися на роботу. Свобода свободою, а заробляти на хліб все-таки треба. Чи ж не так?

РИБИ

Ваш знак — дві рибки, котрі пливуть у протилежних напрямках. Це характеризує і вашу суперечливу натуру, яка лише на перший погляд заважає у роботі. Міркуйте самі. Одвічна проблема кожної компанії — розкусити плани конкурентів, які завжди все роблять наперекір. А хто, окрім Риб, у голові яких вільно співіснують цілком протилежні ідеї, може допомогти? Правильно — ніхто. Так що… хай щастить!