Що робити з тимчасовими працівницями у разі реорганізації?


Пользователь Tatiyana отправил сообщение,
используя форму контактов https://kadrovik.ua.ua/contact.

Філія реорганізується шляхом приєднання до головного підприємства. Працівники звільняються за переведенням п. 5 ст.36 КЗпП України.

В штаті філії є працівники, які свого часу були прийняті по строковому трудовому договору на час відпустки по
догляду за дитиною до 3-х років. І також пішли у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років.

На час приєднання філії основний працівник вже вийшов на роботу. Що роботи з тимчасовою працівницею, яка знаходиться зараз у відпустці? Чи можна її звільнити у зв”язку з реорганізацією підприємства?

Чи головне підприємтво має її прийняти та знову відправити у відпустку, і потім звільнити останнім днем її відпустки по п. ст. 36 КЗпП України?

З повагою, Тетяна.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень