Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
kowkaa
23 січня, 2014 - 09:58
При заповненні особової картки П-2 в розділі 7 ми заповнюємо загальний стаж. Чи враховуємо до цього стажу окрім записів про трудову діяльність, навчання в університеті, ПТУ, службу в армії. При заповненні листків непрацездатності цей стаж не береться за основу?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
23 січня, 2014 - 12:30
Загальний стаж роботи вказується відповідно до записів у трудовій книжці. Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам визначається залежно від страхового стажу. Страховий стаж працівника для оплати ЛН обчислюється відповідно до вимог ст. 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням». Навчання в навчальному закладі після 1 січня 2004 року до страхового стажу не зараховується, оскільки за цей час страхові внески до Пенсійного фонду не сплачуються. Тільки період служби в армії до 28.02.2001 зараховується до страхового стажу для оплати ЛН.
kowkaa
23 січня, 2014 - 13:50
Дякую  
Вірочка
Зображення користувача Вірочка.
vira
28 січня, 2014 - 15:53
Поясніть будь-ласка , чому працівникам , які працюють в медичних установах такі як бухгалтери, юристи, кадровики,господарський персонал за стаж не  платять? Адже вони працюють виключно в медицині, хоча і не медики? Як бути в такій ситуації.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 січня, 2014 - 16:07
Очевидно, йдеться про надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я. Порядок виплати такої надбавки затверджений постановою КМУ від 29.12.2009 № 1418. Відповідно до п. 1 і п. 3 зазначеної постанови дія цього Порядку поширюється тільки на керівників закладів охорони здоров’я, їх заступників з числа лікарів, заступників головного лікаря з медсестринства, керівників структурних підрозділів з числа лікарів, головних медичних сестер, лікарів усіх спеціальностей, професіоналів з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, керівників фармацевтичних (аптечних) закладів, їх заступників, керівників структурних підрозділів з числа провізорів і фармацевтів, провізорів усіх спеціальностей, фахівців з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей та помічників ентомолога. На жаль.
Вірочка
Зображення користувача Вірочка.
vira
30 січня, 2014 - 10:35
Куди звертатися для врегулювання даного питання? Я вважаю, що потрібно вносити зміни до вищевказаної Постанови.
Григорій Максименко
Зображення користувача Григорій Максименко.
Експерт ВАК
30 січня, 2014 - 10:52
Оскільки мова йдеться  про працівників, зайнятих в галузі охорони здоров'я, з відповідними пропозиціями слід звертатися до МОЗ, яке може ініціювати перед КМУ зміни до зазначеної Постанови.