Щодо оплати листків непрацездатності, які видані закладами охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що оформлені з порушенням нормативно-правових актів стосовно порядку їх заповнення


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.04.2014 р. N 3.07-19/767/9665

Щодо оплати листків непрацездатності, які видані закладами охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що оформлені з порушенням нормативно-правових актів стосовно порядку їх заповнення

Департамент реформ та розвитку медичної допомоги розглянув листа Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонд) щодо оплати листків непрацездатності, які видані закладами охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, що оформлені з порушенням нормативно-правових актів стосовно порядку їх заповнення, та повідомляє.

Можливі порушення заповнення бланків листків непрацездатності (далі – БЛН), які видані закладами охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, можуть стати перешкодою для своєчасного нарахування коштів для виплати матеріальної допомоги по тимчасовій непрацездатності особам, що перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами – підприємцями на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також перебувають у статусі добровільно застрахованої особи.

У разі звернення зазначених осіб до закладів охорони здоров’я за місцем їх тимчасового перебування, при наявності неналежного оформлення БЛН, просимо вжити заходів щодо першочергового (у триденний термін) розгляду питань про внесення виправлень та належного оформлення БЛН без їх повернення до закладів охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Також інформуємо, що надання матеріальної допомоги цій категорії осіб буде здійснюватися безпосередньо в робочих органах відділень Фонду.

Директор Департаменту М. Хобзей

Матеріали до теми


Захист журналістів під час відрядження в райони воєнних дій: новий Закон
3 серпня набув чинності Закон України від 8 липня 2022 року № 2382-IX «Про внесення змін до деяких законів України ...