...
Реєструйся

Щодо перерахунку премій державним службовцям


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.06.2010 р. N 612/13/84-10

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув запит <…> щодо перерахунку премій державним службовцям та повідомляє.

В даний час умови оплати праці державних службовців визначаються за постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами).

Відповідно до підпункту 2 пункту 2 цієї постанови керівникам відповідних органів надано право здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у положенні про преміювання відповідного органу залежно від наявних коштів на ці цілі.

Преміювання працівників здійснюється за якісне, своєчасне і в повному обсязі виконання функцій (обов’язків), встановлених положеннями про відповідні органи та посадовими інструкціями, а також з урахуванням їх ініціативи, особистого вкладу в загальні результати роботи.

Заробітна плата, включаючи всі її складові (крім сум премій), що була нарахована і виплачена державним службовцям у січні – квітні 2010 року, має бути перерахована.

Преміювання працівників здійснюється за рішенням керівника відповідного органу на основі наказу. В наказі встановлюється абсолютний розмір премії в межах фонду оплати праці.

 

Директор Департаменту 

О. Товстенко 

Матеріали до теми


Вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів
Уряд вдосконалив військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. ...
Роботодавці можуть у режимі реального часу подавати відомості про зміни у трудових відносин на вебпорталі ПФУ
До уваги усіх роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року: відповідно до ...
Нові підстави для звільнення працівників з ініціативи роботодавця почнуть діяти з 27 вересня (Закон № 3768)
Як відомо, Президент України підписав Закон України від 04 червня 2024 року № 3768-IX «Про внесення змін до Кодексу законів про ...
Урядом затверджено новий Перелік типових посад державної служби в межах рівнів посад
Уряд на своєму засіданні 5 липня ухвалив рішення щодо оплати праці окремих категорій держслужбовців. Так, передбачено, що оплата праці державних ...