Реєструйся

Щодо перерахунку премій державним службовцям


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.06.2010 р. N 612/13/84-10

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув запит <…> щодо перерахунку премій державним службовцям та повідомляє.

В даний час умови оплати праці державних службовців визначаються за постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами).

Відповідно до підпункту 2 пункту 2 цієї постанови керівникам відповідних органів надано право здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.

Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у положенні про преміювання відповідного органу залежно від наявних коштів на ці цілі.

Преміювання працівників здійснюється за якісне, своєчасне і в повному обсязі виконання функцій (обов’язків), встановлених положеннями про відповідні органи та посадовими інструкціями, а також з урахуванням їх ініціативи, особистого вкладу в загальні результати роботи.

Заробітна плата, включаючи всі її складові (крім сум премій), що була нарахована і виплачена державним службовцям у січні – квітні 2010 року, має бути перерахована.

Преміювання працівників здійснюється за рішенням керівника відповідного органу на основі наказу. В наказі встановлюється абсолютний розмір премії в межах фонду оплати праці.

 

Директор Департаменту 

О. Товстенко 

Матеріали до теми


Військовозобов’язаних стане більше: кого можуть мобілізувати через зниження граничного віку
Ухвалений 30 травня 2023 року народними депутатами законопроєкт № 9281 зменшує граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з ...
Верховна Рада України прийняла Закон щодо зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку
Верховна Рада України 30 травня 2023р. прийняла у першому читанні за основу та в цілому законопроєкт № 9281 «Про внесення ...