Передплати журнал

Щодо процедуру реєстрації підприємств, установ, організацій у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

ЛИСТ

від 25.09.2013 р. N 1/6-296/09

<…> Відповідно до п. 1 Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 р. N 70 (далі – Порядок), цей Порядок визначає процедуру реєстрації підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, що використовують найману працю, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб (далі – роботодавці), у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів (далі – відділення Фонду).

Відповідно до абзацу третього п. 3 Порядку новостворені роботодавці та підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб, реєструються у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

Враховуючи вищевикладене, роботодавець зобов’язаний зареєструватися у відділенні Фонду в період з 1 січня по 1 лютого поточного року у разі, якщо у попередньому році кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб.

Перший заступник директора С. Скорупський

Матеріали до теми