Реєструйся

Щодо видачі кваліфікаційних посвідчень представників митного брокера, які не мають вищої освіти


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА РОБОТИ МИТНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

ЛИСТ

від 23.06.2010 р. N 09/2265

Асоціації митних брокерів України 

 

Державною митною службою України розглянуто лист Асоціації митних брокерів України за N 15/78 від 21.05.2010 року щодо видачі кваліфікаційних посвідчень представників митного брокера, які не мають вищої освіти.

За результатами розгляду повідомляємо, що відповідно до пункту 10 Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера визначено, що представник митного брокера повинен мати або здобувати вищу освіту або мати неповну вищу освіту чи базову вищу освіту; володіти спеціальними знаннями, уміннями та навиками в галузі митної справи. Така ж норма зазначена і в порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів, який відбувається у зоні діяльності митниці за місцем державної реєстрації митного брокера, з яким перебувають у трудових відносинах представники митних брокерів (за наявності).

Додатково інформуємо, що Департаментом розроблений оновлений проект Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного брокера, в якому норму щодо освітнього рівня представника митного брокера буде виключено.

 

Заст. директора Департаменту 

Л. М. Муромцев 

 

 

© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 – 2010
© ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», 2007 – 2010

Матеріали до теми


Перенесено щорічну разову виплату оборонцям України
Верховна Рада України 20 березня 2023 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової ...
Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...