Реєструйся

Скільки заробляють дизайнери в Києві


Дизайнери створюють фірмовий стиль організації, ретельно продумують його елементи, розробляють креативні концепції для рекламних матеріалів. До їхньої компетенції входить виготовлення макетів поліграфічної продукції, обробка зображень, їх подальша підготовка до друку: верстка, складання, корекція кольору, а також контроль виготовлення.


За даними рекрутингового порталу Superjob.ua, середній дохід, пропонований дизайнерам київськими компаніями, становить 4 тис. грн. на місяць.

Початківці-дизайнери повинні знати процеси кольороподілу і корекції кольору, а також вміти працювати в графічних редакторах. Стартовий дохід молодих фахівців в Києві — від 2,5 до 3 тис. грн.

Більш високий оклад роботодавці готові запропонувати претендентам з досвідом роботи не менше 1 року. Крім цього, претенденти повинні знати технології друку і післядрукарських процесів, мати навички підготовки макетів до друку. Зарплати дизайнерів, що відповідають зазначеним вимогам, у столиці досягають 3,5 тис. грн.

Дизайнери з вищою мистецькою освітою та досвідом роботи більше 3 років заробляють у столиці до 8 тис. грн. Досвідчені фахівці повинні знати графічний дизайн, 3D-моделювання, мати напрацьовану базу професійних контактів з фрілансерами, друкарнями, рекламними агентствами. Додатковим плюсом при працевлаштуванні слугуватимуть навички роботи з графічним планшетом і досвід створення фірмового стилю.

Джерело: SuperJob.ua