2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
acc3_70237
28 вересня, 2016 - 13:13
Добрый день! Помогите внести запись в трудовую о службе в СБ Украины (последняя запись в трудовой - увольнение с предыдущего места работы, потом сотрудник служил. При приеме к нам потребовал, чтобы внесли запись о службе на основании военного билета). Вопросы: 1. Необходимо ли ставить номер записи и дату в графах 1,2 ? если да, то какие даты ставить? В примерах заполнения нашла два варианта: 1- графы оставляют пустыми, 2 - ставят текущую дату заполнения трудовой. 2. После внесения записи пропускаем строчку и пишем название своей организации и сведения о приеме? Или не пропускать?
Наталя Едуардівна
Зображення користувача Наталя Едуардівна.
Експерт редакції журналу «Довідник кадровика»
30 вересня, 2016 - 11:40
Доброго дня. Відповідно до п. 2.19. "Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників" затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58, зазначено, що до трудових книжок за місцем роботи вносяться окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів записи про час служби у складі Збройних Сил України та інших військах, де на тих, які проходять службу, не поширюється законодавство про працю і державне соціальне страхування, із зазначенням дати призову (зарахування) і дати звільнення із служби. Передбачені цим пунктом записи вносяться до трудової книжки до занесення відомостей про роботу на даному підприємстві. Номер запису та дати у графах 1, 2 не пишуть. У графі 3: "Проходив службу у ........ з 01.02.2013 до 02.05.2016", у графі 4 Військовий квиток № ........ Після цього запису вносите запис про прийняття на роботу на ваше підприємство, у наступному рядку пишете назву підприємства і т.д. відповідно до Інструкції № 58.