2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
svetilnik
21 червня, 2010 - 11:38
Добрый день. Помогите найти ответ на вопрос.Засчитывается ли в страховой стаж для начисления больничного период, когда женщина находилась в отпуске по уходу за ребенком до трех лет и при этом нигде не работала, статуса безработной не имела?
Nek
21 червня, 2010 - 18:29
Ст.7 ЗУ „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” Страховий стаж - це період (сума періодів), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і сплачує або за неї сплачуються страхові внески до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в порядку, встановленому законодавством. До страхового стажу зараховуються періоди тимчасової втрати працездатності, перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та час перебування застрахованої особи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також періоди одержання виплат за окремими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, крім пенсій усіх видів. У Вашому випадку в період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особа не була застрахованою в системі соцстрахування. Тому цей період не може бути зарахований до страхового стажу в системі соцстрахування. Такий період лише зараховується до страхового стажу по пенсійному страхуванню .