Реєструйся

«Створення рівних можливостей для людей з інвалідністю до працевлаштування – актуальна проблема сьогодення»


Київський міський центр зайнятості проводить круглий стіл на тему: «Створення рівних можливостей для людей з інвалідністю до працевлаштування – актуальна проблема сьогодення» з метою обговорення проблемних питань працевлаштування людей з інвалідністю  та ознайомлення присутніх з послугами столичної служби зайнятості щодо покращення взаємодії між загалом роботодавців та спільнотою осіб з інвалідністю.

На Круглому столі будуть розглядатись такі питання:

  • Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості. Модель працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю;
  • Професійне навчання людей з інвалідністю за направленням служби зайнятості;
  • Взаємодія центрів зайнятості та МСЕК  щодо забезпечення трудової діяльності осіб з інвалідністю при формуванні індивідуальної  програми реабілітації. Єдині підходи  до заповнення  індивідуальних програм реабілітації інвалідів;

Учасники:
До участі запрошені представники Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів, головного управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київради, районних управлінь праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київради, регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у м. Києві, Київського міського центру роботи з інвалідами, підприємства ГО «Центру соціально-трудової реабілітації інвалідів» м. Києва, філії «Центр професійно-технічного навчання інвалідів» підприємства «Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів м. Києва, медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), Київської міської організації роботодавців, Київської міської асоціації роботодавців, заступники директорів – технологи районних центрів зайнятості м. Києва, спеціалісти Київського міського центру зайнятості.  

Дата і час проведення: 18 жовтня 2011 року з 11.00 до 12.30 години.
Місце проведення: прес-зала інформагенства «Наш продукт» за адресою:  Київ, вул. Старокиївська, 10-Г, бізнес-центр «Вектор», корпус А.
Реєстрація ЗМІ:
Олена Ушакова, менеджер по зв’язкам з громадськістю
Тел. +380(44) 593-6144, (050) 958-4305,
E-mail: o.ushakova@ianp.com.ua
Адреса проведення:
м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г, бізнес-центр «Вектор», корпус А, 1 поверх, прес-зал інформагенції «НАШ ПРОДУКТ». Схему проїзду наведено за посиланням: https://ianp.com.ua/ru/shema.  

Київський міський центр зайнятості це:

  • 10 районних центрів зайнятості;
  • Більш ніж 500 кваліфікованих спеціалістів
  • Близько 16 000 актуальних вакансій;
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

www.dcz.gov.ua/kie