6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Олег Володимирович.
Oleg
13 лютого, 2017 - 15:46
Доброго дня. Згідно  наказу  про  створення тимчасових  робочих  місць і листа  до  центру  зайнятості, на  підприємсто  по  направленню  ЦЗН ( для  проведення  громадських  та  інших  робіт  тимчасового  характеру )  поступили  підсобні  робітники.Як  правильно  оформити трудові відносини ( складати  договір  цивільно-правового порядку  чи  договір  підряду, форма  розрахунку  за  виконану  роботу?)
inna.o
14 лютого, 2017 - 13:26
Доброго дня,Олеже Володимировичу! Оформлюєте трудовий договір , наказ, особову картку.До речі ЦЗ мав надати пакет документів.
lenabilokon_72215
15 лютого, 2017 - 16:33
Строковий трудовий договір
Marynam
9 листопада, 2017 - 10:07
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, тимчасових працівників за направленням із центру зайнятості (без зняття їх з обліку) ми приймаємо за трудовим договором і при формуванні повідомлення в ДФС  яку простваляти категорію - 1 (наявність трудової книжки) чи категорія - 2 (аналогія сумісника)? Вони ж обліку ЦЗ не знімаються і продовжують отримувати виплати по безробіттю.
ЗО_Я
Зображення користувача ЗО_Я.
Зоя_Мельничук
9 листопада, 2017 - 14:57
Пишу з досвіду роботи. Вже не один рік приймала тимчасових працівників. Зручна схема  для прийняття на підміну у відпускний період. Для цього необхіний пакет документів (договір з ЦЗ на  рік, лист підприємства до ЦЗ, де вказано  кількість працівників та посади на які ми працевлаштуємо  тимчасових працівників, направлення з ЦЗ працівника на тимчасові роботи) . В наказі обовязково вказувати строковий догорір, для виконання робіт тимсасового характеру) підстава- заява працівника та № направлення ЦЗ.  Повідомлення в ДФС-кат.1 - я записую цей період працівнику  в ТК.
ЗО_Я
Зображення користувача ЗО_Я.
Зоя_Мельничук
9 листопада, 2017 - 15:00
Р, С. На тимчасові роботи можна приймати  не тільки робітників , а й фахівців.