...
Реєструйся

Табачник: Усі школярі пройдуть медогляд


Міністерство освіти і науки України планує провести медичний огляд для 100% учнів загальноосвітніх шкіл в Україні. Про це днями в ході прес-конференції повідомив глава відомства Дмитро Табачник.

“Ми хочемо забезпечити проведення в Україні стовідсоткового медичного огляду дітей, щоб забезпечити розподіл їх на групи (за станом здоров’я)”, – сказав він.

При цьому міністр освіти і науки навів приклад Харківської області, де вже не перший рік проводяться повні медичні огляди учнів шкіл та дошкільних навчальних закладів, а також існує 4 групи рухової активності для учнів шкіл залежно від стану їхнього здоров’я.

Дмитро Табачник наголосив, що вважає за можливе поширити відповідний досвід на всю територію України.

Крім того, міністр наполягає на необхідності відновлення мережі дошкільних навчальних закладів. За його інформацією, на сьогодні в Україні 422 тис. дітей 5-річного віку. З них 93,6% охоплені дошкільними навчальними закладами.

За словами міністра, залишається близько 27 тис. дітей, для яких не вистачає місць у садах.

Як вихід з цієї ситуації Табачник навів приклад Полтавської області, де в початковій школі створили спільну школу і дитсадок. За його словами, в цьому випадку зменшується кількість персоналу, зменшуються витрати, а діти можуть тимчасово перебувати в таких закладах.

Джерело: ubr.ua