Тарифні розряди викладачів ВНЗ


Пользователь Михайлова Вікторія отправил сообщение, используя форму контактов https://kadrovik.ua.ua/contact.

Відповідно до Додатку 2 Наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 N 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» Науково-педагогічним працівникам, які обрані чи призначені на посади професорів чи доцентів, але не мають відповідного вченого звання, один раз строком до двох років від часу першого обрання чи призначення встановлюються відповідно тарифні розряди: професор – 20; доцент – 19.

Так працівнику-жінці, який не мав відповідного вченого звання, строком до двох років від часу призначення
встановили тарифний розряд доцента – 19.

Під час цих двох років науково-педагогічний працівник пішов у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Після закінчення терміну двох років від часу призначення, працівника перевели на тарифний розряд асистента – 16, не зважаючи на те, що з двох років він рік находився у вищезазначеній відпустці.

Питання: чи правомірно, після закінчення терміну двох років від часу встановлення науково-педагогічному працівнику тарифного розряду доцента – 19, перевести його на тарифний розряд асистента – 16, не зважаючи на те, що з двох років він рік находився у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Матеріали до теми


Влада планує об’єднати зарплатні податки із поетапним зменшення ставки
Голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ініціює пропонує об’єднати ЄСВ, ПДФО та військовий збір з поступовим зменшенням ...
Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень