Реєструйся

Тарифні розряди викладачів ВНЗ


Пользователь Михайлова Вікторія отправил сообщение, используя форму контактов https://kadrovik.ua/contact.

Відповідно до Додатку 2 Наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 N 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» Науково-педагогічним працівникам, які обрані чи призначені на посади професорів чи доцентів, але не мають відповідного вченого звання, один раз строком до двох років від часу першого обрання чи призначення встановлюються відповідно тарифні розряди: професор – 20; доцент – 19.

Так працівнику-жінці, який не мав відповідного вченого звання, строком до двох років від часу призначення
встановили тарифний розряд доцента – 19.

Під час цих двох років науково-педагогічний працівник пішов у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Після закінчення терміну двох років від часу призначення, працівника перевели на тарифний розряд асистента – 16, не зважаючи на те, що з двох років він рік находився у вищезазначеній відпустці.

Питання: чи правомірно, після закінчення терміну двох років від часу встановлення науково-педагогічному працівнику тарифного розряду доцента – 19, перевести його на тарифний розряд асистента – 16, не зважаючи на те, що з двох років він рік находився у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Матеріали до теми


Розрахунковий період для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві
ЗАПИТАННЯ За який розрахунковий період обчислюється середня заробітна плата для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та профзахворюванням? ...
Працівники передпенсійного віку належать до осіб з переважним правом залишення на роботі в разі скорочення
ЗАПИТАННЯ Чи можна звільняти працівників передпенсійного віку у зв’язку зі скороченням штату або чисельності працівників?   ВІДПОВІДЬ Трудовий договір, укладений ...