...
Реєструйся

Термін подавання документів на зовнішнє тестування продовжено


Випускники шкіл, які не встигнуть подати реєстраційні документи в регіональні центри оцінювання якості освіти у встановлені терміни, все одно зможуть пройти зовнішнє незалежне тестування. Про це повідомляє ІА “Світ освіт” з посиланням на прес-центр Українського центру оцінювання якості освіти.


“Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 6 грудня 2010 протягом наступних 20-ти календарних днів (до 20 березня 2011) регіональні центри оцінювання якості освіти прийматимуть реєстраційні документи від осіб, які не встигли зареєструватися до 28 лютого з об’єктивних причин або мають необхідність внесення змін до реєстраційних документів “, – роз’яснила представниця УЦОЯО.

Відповідно до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році з вівторка, 1 березня, в Українському центрі оцінювання якості освіти почнуть підбивати підсумки подавання документів на ЗНО.

У цьому році абітурієнт зможе зареєструватися на п’ять предметів з 12 запропонованих і пройти тестування безкоштовно.
скласти тести з 12-ти предметів (з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов).

Усі результати ЗНО оприлюднять до 1 липня.