2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Tusya1003
16 жовтня, 2015 - 15:56
Шановні колеги, допоможіть будь ласка! Звернувся на прийом на роботу чоловік 27 роківз відсутньою трудовою книжкою. При розмові виявилось що трудова в іншій області. Я відмовила в прийомі поки не прийде з трудовою. Він прийшов другий раз і каже, що ніде не працював, заведіть нову трудову. Я відмовила. Пішов до директора сказав йому теж, що ніде не працював. Яке підтвердження я можу з нього витребувати ЗАКОННО, щоб підтвердити що вперше працевлаштовується? На цьому наполягає мій директор. Дякую
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 жовтня, 2015 - 16:31
При прийомі на роботу трудовим законодавством подання зазначеного підтвердження не передбачено. Звертаю увагу, що відповідно до ст. 25 КЗпП «при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством». При влаштуванні на роботу працівник зобов'язаний подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку, а не підтвердження, що він працевлаштовується вперше.