Реєструйся

ЦВК затвердила порядок виплати винагороди членам комісій на майбутніх виборах


Центральна виборча комісія затвердила Порядок нарахування і виплати одноразової грошової винагороди членам окружних і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України.

Згідно з документом ця винагорода членам комісій на майбутніх виборах до парламенту може бути нарахована тільки один раз після встановлення окружним виборчкомом підсумків голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчих округах.

Вона виплачується виключно за наявності загальної економії фонду оплати праці, передбаченого кошторисом видатків відповідного окружного виборчкому. На отримання грошей можуть претендувати ті члени комісії, які брали активну участь в її роботі, незалежно від того, на платній чи не на платній основі вони працюють.

Розмір винагороди визначається на засіданні комісії за поданням її голови і залежить від особистого внеску кожного члена комісії в її діяльність, про що приймається відповідне рішення. Але водночас сума не може перевищувати розміру місячної зарплати, встановленого постановою Кабміну від 28.07.2004 року № 966 “Про умови оплати праці членів виборчих комісій”, за посадами, які вони займають у цих комісіях.