...
Реєструйся

Українська пенсійна реформа сподобалася Світовому банку


Директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер заявив, що запропонована Україною пенсійна реформа є однією з найбільш соціально збалансованих в регіоні.


Як повідомляє прес-служба уряду, представник Світового банку важає стурбованість, що підвищення пенсійного віку до 60 років не залишить людям часу для життя на пенсії, перебільшеною: “Очікувана тривалість життя середньостатистичної жінки у віці 60 років становить 80 років, тобто в середньому жінки можуть прожити ще 20 років після виходу на пенсію. Цей рівень дуже близький до відповідного показника в інших європейських країнах, хоча слід визнати, що очікувана тривалість життя при народженні в Україні залишиться набагато меншою”.

Райзер нагадує, що якщо нічого не робити, через десять років на кожного працюючого буде один пенсіонер, а частка працездатного населення буде лише зменшуватися. “Існують три можливі шляхи вирішення цієї проблеми: або урізати пенсії, або збільшувати розмір пенсійних внесків, або заохочувати працюючих довше залишатися на ринку праці”, – додав він.

Джерело: ligazakon.ua