...
Реєструйся

Українці доносять на сусідів, які не платять податків


Кожна десята заява до податкової – це розповідь про те, як сусіди чи конкуренти не платять податків, пише тижневик Комментарии.


При цьому кількість звернень громадян до податкової різко збільшилася саме в цьому році. Так, у Хмельницькій області українці написали на 55% більше листів ніж торік, у Сумській області приріст листів склав 38,6%, а в Луганській 36,5%. Всього, за 9 місяців цього року контакт-центр податкової обробили 300 тис. листів, що на 20% більше ніж у минулому році.

Сплеск кількості доносів – результат зусиль податкової міліції, яка здійснює тиск на морально нестійких співробітників компаній. Вони цілком можуть залякати як вантажника, який взагалі ніяк не оформлений, так і менеджера, який керує значними фінансовими потоками. І той, і інший, побоюючись за свою долю, може написати заяву про існуючі в компанії порушення. Так само можна «розмовляти» і з підприємцями, щоб вони поділилися інформацією про контрагентів в обмін на спокійне існування, повідомляє тижневик Комментарии.

Загалом завдяки допомозі громадян податківці зібрали в цьому році 16 млрд грн.

Джерело: job.ukr.net