...
Реєструйся

УКРАЇНЦЯМ ЧАСТІШЕ ЗА ВСІХ ВІДМОВЛЯЮТЬ У В’ЇЗДІ ДО КРАЇН ЄС


Українці лідирують за кількістю відмов у в’їзді на територію Євросоюзу при спробі перетину кордону. Про це заявила прес-секретар європейського агентства Frontex Ізабелла Купер на зустрічі з журналістами у Варшаві.

За її словами, українці отримують найбільшу кількість відмов у в’їзді на територію ЄС з-поміж громадян інших країн, які не є членами ЄС.

Так, у 2009 році кількість таких відмов українцям склала близько 19 тис., при цьому 95% таких випадків відбувалося на україно-польському кордоні, повідомляє Українська правда .

За словами Ізабелли Купер, головними причинами відмов є відсутність у громадян України чинної шенгенської візи або дозволу на проживання, чи відсутність документів, що підтверджують мету поїздки та наявність коштів на час перебування на території ЄС. Загалом список країн – не членів ЄС, громадяни яких отримують найбільшу кількість відмов у в’їзді на територію ЄС на всіх типах зовнішніх кордонів (сухопутних, повітряних і водних), виглядає так:

На першому місці – Україна, на другому – Бразилія, на третьому – Росія, на четвертому – Грузія, на п’ятому – Білорусь, на шостому – Хорватія, на сьомому – Сербія, на восьмому – Туреччина, на дев’ятому – Марокко.

Джерело: zaxid.net