...
Реєструйся

Уряд хоче, щоб з 1 жовтня усі мали лічильники газу


Кабінет Міністрів України зобов’яже всіх споживачів природного газу встановлювати лічильники, повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров, на засіданні уряду минулого тижня.


За словами глави уряду, Кабінет Міністрів готує проект закону про комерційний облік природного газу, яким передбачається встановлення лічильників вже з 1 жовтня поточного року.

На сьогодні, повідомив Микола Азаров, в Україні з 14 мільйонів споживачів природного газу тільки у 8 мільйонів встановлені лічильники, що становить понад 60% всіх споживачів. <“Майже 6 мільйонів користуються природним газом необмежено і, в порівнянні з іншими європейськими країнами, не економлять природний газ, – констатував прем’єр. – Саме тому в Україні в 2-3 рази більше витрати природного газу, ніж у країнах Європи”.
“У зв’язку з цим виникла необхідність прийняти закон, який буде зобов’язувати встановлювати лічильники на газ у квартирах, в тому числі для обліку обсягів з опалення всієї площі”, – пояснив Микола Азаров, відзначивши, щовказаний законопроект стане одним із базових на шляху реформування енергетичного комплексу України.

Крім цього законопроекту на засіданні Кабінету Міністрів розглядалися законопроекти і постанови, які визначають порядок реєстрації інноваційних проектів та їх обліку, законопроекти про порядок виплат соціальної допомоги для дітей-сиріт та тих дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав (на базі цього буде розглянута і програма державної підтримки вихователів).

Джерело: job.ukr.net