...
Реєструйся

Уряд звільнить всі кафе і ресторани від податків


Планується звільнити ресторанний бізнес від сплати податку на прибуток на 5 років з метою його розвитку в рамках підготовки України до Євро-2012.

«Це стосується всіх ресторанів і кав’ярень Київської, Харківської, Донецької та Львівської областей. Крім того, і до ресторанного бізнесу застосовна нульова ставка податку на прибуток. Протягом 5 років всі точки громадського харчування в країні будуть звільнені від цього обов’язкового платежу », – сказав віце-прем’єр-міністр Борис Колесников, передає “Газета по-киевски”.

Також чиновник зазначив, що сьогодні обговорюється можливість безкоштовного розміщення у всіх друкованих та електронних каталогах уряду даних про ресторани та кафе, які прийматимуть платіжні картки і зроблять меню англійською мовою.

Варто відзначити, що Борис Колесников нагадав, що зараз готельний бізнес вже звільнений від сплати податку на прибуток. «В Україні не вистачає готелів. Більше того, ми працюємо над додатковою фінансовою мотивацією. Щоб власники готелів зводили нові готелі, підвищували класність своїх закладів, ми готові відшкодовувати процентну ставку за використання кредитів, взятих на модернізацію. У жовтні-листопаді буде прийнято новий закон, який адаптує поняття зірковості готелів згідно зі світовими стандартами», – повідомив він.

Джерело: https://www.aif.ua