Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Alyona_kor
29 листопада, 2011 - 15:08
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, наступне. Я прийшла на роботу коли попереднього кадровика вже було звільнено. Це моє перше місце роботи, трудова чиста. Приймають менеджером з персоналу. Хто повинен оформити мою трудову? Маю на увазі підпис відповідальної особи за видачу трудової на титульній сторінці. Чи можу я як менеджер з персоналу сама собі її відкрити чи це повинен зробити директор, і відповідно поставити своє прізвище і підпис? І ще питання. Якщо все таки це слід зробити директору підприємства, то яку печатку треба ставити - відділу кадрів чи підприємства, а то якось з директором печатка відділу кадрів не в'яжеться... Буду дуже вдячна за відповідь.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
29 листопада, 2011 - 15:55
Менеджеру з персоналу законодавством не заборонено оформлювати вперше свою трудову книжку. Але якщо на титульній сторінці все-таки буде підпис директора, що також не заборонено, то цей підпис завіряється, звичайно, печаткою підприємства.
Alyona_kor
30 листопада, 2011 - 09:29
Тобто я теж можу все зробити сама, і проставити знову своє прізвище внизу і печатку відділу кадрів? Щоб не задіювати в цьому директора..) Я правильно зрозуміла? Потім проблем не буде?))