...
Реєструйся

Відповідальність іноземних роботодавців посилили


Кабмін зобов’язав іноземних роботодавців надавати документи про реєстрацію суб’єкта господарювання, повідомили в прес-службі Кабміну.

Уряд вніс зміни до переліку органів ліцензування та документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності. Відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні 30 червня.

Зміни внесені до пункту 54 переліку документів, які українські суб’єкти господарювання додають до заяви про видачу ліцензії про посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

Так, до переліку включені документи, що регламентують діяльність іноземних суб’єктів господарювання відповідно до законодавства країн працевлаштування громадян України. Зокрема, це документ, що підтверджує факт реєстрації іноземного суб’єкта господарювання в країні місцезнаходження і визначає вид його господарської діяльності; для іноземного суб’єкта господарювання, який наймає або надає послуги з посередництва у працевлаштуванні громадян на судна, – документи, що підтверджують наявність у власності або в управлінні суден.

У Кабміні стверджують, що прийняття постанови сприятиме детінізації працевлаштування українців за кордоном. Крім того, рішення дасть змогу підвищити відповідальність посередників за укладення трудового договору відповідно до стандартів Міжнародної організації праці, а також привести національне законодавство у сфері ліцензування діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном у відповідність із законодавством країн, в яких працевлаштовуються громадяни України.

ubr.ua