...
Реєструйся

Податкова отримала завдання взяти від бізнесу по максимуму


Керівництво Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) неофіційно розпорядилося встановити максимально можливе податкове навантаження на всі підприємства.


Про це повідомили джерела газети «Дзеркало тижня» в Державній податковій адміністрації. Саме цим пояснюють джерела перевиконання плану збирання податків, про яке повідомив голова ДПАУ Олександр Папаіка.

Так, за словами Папаіки, податкова перевиконала план зі збирання податків у червні на 6,5% ( зібрано 9,8 млрд грн), що становить близько 48% зростання в порівнянні з червнем 2009 року. Причину такого зростання ДПАУ пояснює тим, що бізнес, особливо великий, переглянув свої доходи, і відповідно було підвищене податкове навантаження на підприємство на 2-3%.

За даними видання, насправді діє неофіційне розпорядження керівництва податкової обов’язково прив’язувати збирання податків з усіх підприємств і для всіх видів бізнесу до галузевого коефіцієнту, тобто до максимальних показників навантаження на найбільш крупних платників податків галузі.

Якщо ж податкові виплати підприємства не дотягують до встановленого галузевого коефіцієнта, податкова застосовує цілу низку репресивних заходів.Так, неофіційно “Дзеркало тижня” отримало дані аналітиків податкової служби, з яких випливає, що лише за травень податкові органи не прийняли у підприємців як мінімум 35 тис. декларацій з ПДВ.

gigamir.net