3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
semenyuk
10 серпня, 2011 - 00:01
Чми має право на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років батько дитини (дитині 2 роки), якщо мати є студенткою -заочницею вищого навчальноо закладу (НАУ )?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
10 серпня, 2011 - 13:58
Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, може бути використана повністю або частинами крім матері дитини, також і батьком дитини. Підставою для надання такої відпустки батьку є довідка з місця роботи (служби, навчання) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення строку відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і виплату допомоги по догляду за дитиною їй припинено (із зазначенням дати) (ст. 179 КЗпП, ст. 18 і 20 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР; далі — Закон № 504). В нашому випадку працівниця є студенткою-заочницею, а не працюючою особою. Отже, батько дитини на таку відпустку права не має.
semenyuk
12 серпня, 2011 - 23:29
Дякую, допомогли!