...
Реєструйся

В якому розмірі можуть отримати допомогу на оздоровлення або вирішення побутових проблем працівники органів місцевого самоврядування?


Мінпраці у листі № 8109/0/14-10/13 роз’яснило деякі питання виплати працівникам органів місцевого самоврядування допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Зокрема, Міністерство зупинилося на розмірі допомоги, що надається. Згідно з постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268 вона не повинна перевищувати середньомісячного заробітку працівника. Однак конкретний розмір залежить від розмірів установленого фонду оплати праці, за рамки якого не можуть вийти керівники органів апарату виконавчої влади та місцевого самоврядування при наданні допомоги.

Умови та порядок надання матеріальної допомоги повинні визначатися відповідним Положенням, спеціально для цих цілей затвердженим органом виконавчої влади або місцевого самоврядування. Рішення про її надання має грунтуватися на викладених у заяві про видачу обставин.

Джерело: news.ligazakon.ua