...
Реєструйся

Верховна Рада відмовила у виплаті заробленої в Україні пенсії громадянам, які мешкають закордоном


12 травня 2010 року Верховна Рада України не прийняла закон, згідно з яким передбачалося надати українцям, які мешкають за кордоном, право на отримання пенсії.

У сесійній залі зареєструвався 421 народний депутат. Із них за прийняття відповідного проекту Закону України Про внесення змін до Закону України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відносно гарантій соціального захисту громадян України, які знаходяться за її межами, в першому читанні проголосувало лише 119 депутатів.

Проектом закону передбачалося скасувати норму, згідно з якою припинення виплати громадянину пенсії відбувалось на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

Крім цього, передбачалось відмінити норму, згідно з якою під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому випадку, якщо це передбачено міжнародним договором України, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України.

За матеріалами zarobitchany.org