Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Tany@z
9 жовтня, 2013 - 14:44
Добрий день! 1.Чи може інвалід ІІІ групи відмовитись від відпустки тривалістю 26 календ. днів (згідно ЗУ "Про відпустки", ст.6), якщо його влаштовує відпустка трив. 24 календ. дні? 2. Який документ треба подати для відмови? Дякую!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
9 жовтня, 2013 - 15:22
Відповідно до частини четвертої статті 24 Закону України «Про відпустки» "За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією.  При цьому тривалість наданої  працівникові щорічної  та  додаткових  відпусток  не  повинна бути менше ніж 24 календарних дні". Отже, працівникові-інваліду необхідно спочатку надати частину щорічної основної відпустки тривалістю 24 календарних дні, а потім за його заявою виплатити грошову компенсацію за 2 невикористаних календарних дні щорічної основної відпустки.