3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Павло
27 травня, 2014 - 16:04
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка! В державній установі працює головний спеціаліст (держслужбовець) з початку 2013 року. Зараз постало питання в тому, що цей човік проходив військову службу (90-ті роки), що зазначено у його військовому квитку. Але відповідного запису у трудовій книжці не зроблено. З початку цього року чоловікові має здійснюватися доплата за стаж державної служби ( 2 роки служби + 1 рік роботи). Але нарахування не здійснюється. Відділ кадрів пояснює це тим, що основний документ, на який треба опиратися -трудова книжка, а в ній потрібного запису не має.  1. Чи можна зараз працівникам відділу кадрів самостійно внести запис у трудову (не зберігаючи хронологію), щоб у працівника виникло право на доплату за стаж державної служби? 2. Якщо відділ кадрів проігнорує дане питання, чи можна працівнику поскаржитися у відповідні органи для здійснення перевірки.  3. Чи є якісь нормативно-правові акти, листи, котрі роз'яснюють це питання. Дякую Вам.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
27 травня, 2014 - 16:47
1. Можна, оскільки це законодавством не заборонено, але не обов’язково. 2. Так. 3. Для обчислення стажу державної служби постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. N 283 затверджено Порядок обчислення державної служби. Відповідно до п. 4 цього Порядку "документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи. Скарги, пов'язані з визначенням стажу роботи державних службовців, розглядаються згідно з чинним законодавством". Військовий квиток і є одним із інших документів.
Павло
28 травня, 2014 - 09:02
Дякую!)