Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
14 вересня, 2010 - 15:51

Шановні кадровики!

Не секрет, що останнім часом у більшості об'яв про вакансії роботодавці встановлюють віковий ценз - 30, 35, рідше 40 років.

Трудове законодавство, як відомо, прямо забороняє дискримінацію при наймі на роботу, у тому числі за віковою ознакою. Однак обмежень за віком у вимогах до кандидатів на посади не стає менше. Проблема стає дедалі гострішою, особливо з огляду на плани уряду щодо збільшення пенсійного віку і мінімального страхового стажу для отримання трудової пенсії.

Наш портал цікавиться думкою професіоналів кадрової справи з цього приводу: можливо, роботодавці мають рацію, наймаючи молодих, енергійних, перспективних для ефективного вирішення виробничих і бізнесових завдань у сучасних ринкових умовах? А може, вони перебувають під впливом стереотипу щодо відсутності ентузіазму у людей середнього віку, втрачаючи натомість можливість залучити досвідчених і відповідальних професіоналів?

Тож просимо вас, шановні відвідувачі порталу, висловити свою думку з цього приводу - взяти участь в опитуванні на нашій головній сторінці. Результати будуть використані в підготовці аналітичного матеріалу щодо сучасних проблем ринку праці в Україні.

З повагою, редактор порталу Анастасія Постернак

elefant
5 грудня, 2010 - 12:59
Очень трудно однозначно ответить на этот вопрос. Работаю в отделе кадров 15 лет. Насмотрелась и наслушалась вдоволь. Возрастной барьер это чепуха по сравнению с подбором персонала по полу, знакам Зодиака или годам рождения. При этом начальники вполне адекватные и профессиональные сотрудники и им хочеться создать у себя в отделах "комфортные условия труда" для себя. И винить их за это сложно, потому что в работе - зачастую главное результат и своевременность выполнения, а когда ты руководишь коллективом более 10 лет, то у тебя как у начальника, также складываются критерии отношения к подчиненным, с кем тебе более комфортно работать. И тут отдел кадров и служба персонала будет поддерживать своих начальников.