3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Tamara_Sim
Тамара_С
15 жовтня, 2014 - 11:56
Доброго дня! Як правильно мені оформити документи по військовому обліку, якщо працівник проживає і працює в м. Києві, але оформлений у Кіровоградському філіалі підприємства? Чи потрібно його  ставити на облік у Кіровогрдаському військкомісаріаті? Які мої дії? Вдячна за допомогу!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
15 жовтня, 2014 - 14:37
Військовозобов’язаного працівника необхідно приймати на роботу тільки після взяття на військовий облік у військовому комісаріаті за місцем проживання. А далі підприємство, на виконання п. 3.4 ІНСТРУКЦІЇ з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України 15.12.2010  N 660, повинно повідомити в семиденний термін цей військовий комісаріат про прийняття  працівника на  роботу  у Кіровоградську філію підприємства.
Tamara_Sim
Тамара_С
15 жовтня, 2014 - 15:31
Дякую