Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Sunflower
30 березня, 2011 - 10:23
Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться в следующей ситуации: Для определенных целей директор дал задание заключить трудовые договоры с людьми, которые будут приняты на временные работы. На данный момент работы не начались и когда они начнутся - не известно. По КЗоТу я читала, что временные работники - это те, которые замещают основных работников, причем на срок не более 2 месяцев. В как же быть в моей ситуации? Можно ли документально оформить отношения с работником, а период работы и сами работы оговорить позже? Причем никто никого замещать не будет! Пожалуйста, помогите разобраться в данной ситуации!
MN.hr
30 березня, 2011 - 13:36
Можна оформити цивільно-правовий договір на виконання певної роботи на певний строк - необхідно буде вказати вид робіт і строки виконання (з ... по ... наприклад на 6 місяців). За цивільно-правовим договором, на відміну від трудового договору, виконується індивідуально-конкретне завдання (доручення, замовлення і д. п. ). Предметом такого договору є кінцевий результат. Тут не зарплата видається, а винагорода за конкретно виконану роботу в кінці місяця, згідно актів приймання-передачі виконаниїх робіт. За ЦПД утримуть ПДФО та ПФ (ваш бухгалтер повинен знати), а людина з отриманої нею плати за свої послуги повинна сплачувати державі податки. При цьому наказ не видається, трудова книжка не оформляється, лікарняний не оплачується, працівник не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку підприємства і виконує роботу, обумовлену в договорі, на свій ризик, сам розподіляє свій робочий час.
Sunflower
30 березня, 2011 - 14:16
огромное спасибо за ответ, это хороший вариант решения нашего вопроса!
Sunflower
30 березня, 2011 - 14:16
огромное спасибо за ответ, это хороший вариант решения нашего вопроса!
Ленуська
8 квітня, 2011 - 11:23
Добрый день. Помогите разобраться к нам направили 6 командировочных сроком на 3 месяца, в инструкции по командировке очень подробно рассписанны действие предприятия которое отправляет сотрудника в командировку, а что делать кадровику который принимает командировочных?