3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Irishamala
Зображення користувача Irishamala.
12 січня, 2017 - 21:56
Доброго дня. Пiдскажiть будь-ласка, працiвника було прийнято з випробувальним термiном, через недiлю закiнчуеться випробувальний термiн. Чи потрiбно попереджати про це працiвника? I чи потрiбно видавати наказ про прийняття на постiйну роботу? (працiвник пройшов випробувальний термiн). Дякую.
Леся
13 січня, 2017 - 14:32
ст 26 та 27 КЗпПУкраїни - строки ввипробувального терміну.  Ні! Не потрібно такого наказу! Читайте ст. 28 КЗпП України!
Irishamala
Зображення користувача Irishamala.
16 січня, 2017 - 23:30
Дякую.