Передплати журнал

Юридичні моменти переводу / робота за сумісництвом


Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, розібратись у ситуації: 
Минулого року через внутрішні інтриги (які послужили основним мотивом) підприємство скоротило одне своє відділення ( у іншому місті), звільнило усіх його працівників, проте щотижня направляє працівників у відрядження туди з головного філіалу для виконання певної роботи.
Вакансії як такі у скороченому відділенні не передбачені.
Зараз директор підприємства пропонує кільком працівникам, через збільшення обсягів роботи у вищезгаданому філіалі, звільнитись тут з роботи та поїхати працювати у інше місто і на інші посади.При цьому відновлювати повноцінну роботу філіалу він не планує. Як я розумію є лише пропозиція працювати за тимчасовим договором: є робота то працюєте, як ні то вибачайте.
Яким чином працівник може себе перестрахувати у даному випадку? Щоб не вийшло ситуації що і там договір не продовжили і тут вже прийняти не можуть. 
Чи можливо перевестись у одному відділенні на 0,5 ставки, наприклад, продавця і влаштуватись у інше відділення (в іншому місті) на 0,5 ставки експерта? Яким чином це правильно зробити, якщо вакансії у філіалі відсутні? Адже договір про тимчасові роботи, все ж, передбачає якесь вакантне місце, так?