Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
6 липня, 2011 - 16:19
Шановні форумчани! Редакція порталу планує і надалі залучати до роботи на форумі найкращих експертів у сфері трудового законодавства, кадрового діловодства та інших дотичних галузей. Саме тому просимо вас висловити свої побажання щодо теми наступної такої акції (залишайте відповіді в цій темі). Якщо серед ваших відповідей намітиться тема, що хвилює абсолютну більшість, ми запросимо відповідного спеціаліста.
anna_bananna_80
8 липня, 2011 - 11:56
Мене дуже цікавить, коли планується прийняття оновленого КЗпП України.
metallkunde
25 липня, 2011 - 21:09
Цікавлять такі теми: 1. Звільнення за прогули, як довести, яка послідовність, які потрібні документи, щоб довести що відсутність з неповажної причини, що робити, якщо неможливо отримати пояснення, при зміні адреси, про що не було попереджено відділ кадрів і.т.і 2. Проведення атестації робітників, підвищення розрядів, категорій і.т.і. положення про атестацію на підприємстві робітників, ІТР (інженерно-технічних працівників). Чим відрізняється кваліфікаційна комісія від атестаційної і від кваліфікаційно-атестаційної? 3. Система менеджменту якості на підприємстві і відділ кадрів - вимоги, поради.
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
19 серпня, 2011 - 17:30
В связи с прошедшими изменениями, никак не могу понять порядок подсчета стажа для оплаты больничных листов по новому???? Кто, как, где, с чего начать, как контролировать ???? :О
Koptil
22 листопада, 2011 - 20:24
Добрий вечір шановні! У мене винекло запитання стосовно наступного: Жінка у 2009 році звільнилася з посади державного службовця у зв'язку з досягненням граничного віку перебування на державній службі та виходом на пенсію (55 років). На момент звільнення жінка не мала права на призначення пенсії як державному службовцю, так як мала стаж державної служби менше 10 років (продовження терміну перебування на державній службі не було). Жінка отримує пенсію за віком. У зв'язку з прийняттям нової пенсійної реформи та внесенням змін до Закону України "Про державну службу" чи має право вище зазначена жінка повернутися на державну службу, для того щоб заробити стаж який не вистачає їй для призначення пенсії як державному службовцю? Дякую за відповідь.
Анжелик
Юлия
23 листопада, 2011 - 12:30
1. Підкажіть будь ласка, в яких конкретних законодавчих документах можно побачити періоди зараховування стажу для лікарняних. 2. Які документи підприємства, окрім генерального директора, має право підписувати головний інженер, чим це можна регламентувати, наказом по підприємству та конкретним переліком документів, чи якимось іншим документом. 3. Хто повинен готувати договір про матеріальну відповідальність на працівника. 4. Чи можна притягнути до відповідальності керівника відділу кадрів за не виконання нормативу 4% на підприємстві працевлаштування інвалідів, та стягнути з нього штраф, якщо його було призначено відповідальною особою за працевлаштування данної категорії працівників? 5. У яких законодавчих документах є нормативи кількості працівників відділу кадрів на чисельність працюючих робітників? Буду вдячна за надані відповіді.
Elena K
24 листопада, 2011 - 10:13
Доброго дня! Мені потрібна така консультація: 1. Як вести облік відпусток по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку щоб в майбутньому правильно рахувати стаж для оплати лікарняних? Записувати в трудові книжки? 2. Атестація працівників бухгалтерії, інженерно - технічних працівників в закладах охорони здоров'я (хто проводить, положення про атестацію ....). 3. При відновленні втраченої трудової книжки хто ставить підпис під записом "звільнення", коли старого керівника вже немає і печатка установи нова?