Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Ira-gret
6 травня, 2014 - 10:54
Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться. У нас в организации есть несколько трудовых книжек, в которых не заполнена вторая титульная страница (хотя люди работали до нас в нескольких организациях, где эту страницу и не думали заполнять). При проверке ведения кадровой документации нам сделали замечание по этому поводу, сказав, что ИМЕННО МЫ должны исправить эту ошибку и заполнить вторую титульную страницу сами. Правильно ли это?
Enoksy
Зображення користувача Enoksy.
7 травня, 2014 - 09:45
Доброго дня! Згідно з п 2.11 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, "Відомості про працівника записуються на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Прізвище, ім'я та по батькові (повністю, без скорочення або заміни імені та по батькові ініціалами) і дата народження вказуються на підставі паспорту або свідоцтва про народження". http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0110-93
Альошка
8 травня, 2014 - 10:07
Добрий день, у мене на підприємстві була недавно перевірка і я теж маю зауваження щодо трудових книжок і їх заповнення російською мовою. Але мені сказали що я маю запонювати другу титульну сторінку (російською мовою) тільки в тих трудових книжках які відкриті на нашому підприємстві, а інші залишити без змін.
Ira-gret
13 травня, 2014 - 09:18
Enoksy, спасибо за ответ, но это я знаю. Так заполняют книжки при "открытии" трудовой и первом приеме на работу, а у нас немного другая ситуация. Люди уже сменили несколько мест работы.
KateY
Зображення користувача KateY.
29 січня, 2015 - 13:51
В багатьох трудових книжках у другій (російськомовній) частині продовжують заповнювати інформацію після закінчення першої україномовної частини. Ці записи здійснюють українською мовою та продовжують нумерацію. Чи можна так робити? Чи це порушення?