5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Irina V
22 жовтня, 2012 - 16:51
Добрый день. Як правильно роботи запис у трудовій про звільнення: звільнений за власним бажанням, ст. 38 КЗпП України звільнений з роботи ........ звільнений з посади...... А також, якщо працює іноземець в компанії, я повинна на нього оформити нову трудову книжку і вести, як для всіх інших робітників? Дякую
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
23 жовтня, 2012 - 11:40
1. Відповідно до п. 2.25 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту населення України від 29.07.1993 № 58, записи про причини звільнення у трудовій книжці повинні провадитись у точній відповідності з формулюванням чинного законодавства із посиланням на відповідну статтю, пункт закону. Наприклад: "Звільнений за власним бажанням, ст.38 КЗпП України". 2. Так. На іноземців та осіб без громадянства, працевлаштованих в Україні в установленому порядку, трудові книжки ведуться.
tv-max
26 жовтня, 2012 - 12:30
Додам про трудову книжку іноземця. Трудові книжки інших країн на території України недійсні, тому на працівника заводиться трудова книжка українського зразка, форма якої затверджена постановою КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27 квітня 1993 р. № 301.
hanna.melnychen...
4 березня, 2019 - 13:06
Добрий день! Підскажіть будь ласка, якщо іноземець працює на підставі дозволу на працевлаштування, то потрібно кожного разу видавати наказ і робити запис у труд. книжці про прийняття на роботу з моменту оримання дозволу і про звільнення після терміну закінення дозволу, якщо документи на продовження терміну дії дозволу подані до закінчення терміну дії попереднього дозволу.
Альона Пирогова
7 березня, 2019 - 13:33
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, я - інспектор з кадрів підприємства, вступла в шлюб та змінила прізвище. Яким прізвищем та підписом я маю внести зміни до своєї трудової книжки та завірити печаткою - дівочим?