Запропоновано ввести мораторій на ліквідацію закладів післядипломної освіти


Депутат запропонував ввести мораторій на ліквідацію та реорганізацію закладів післядипломної освіти та скорочення працівників цих закладів.

Нардеп Лев Миримський подав до ВР законопроект № 2614 «Про запровадження мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів післядипломної освіти». На думку автора, саме в системі післядипломної освіти здійснюється профрозвиток фахівців, забезпечується їх особистісний інтелектуальний ріст, вдосконалення умінь і навичок.

У той же час, деякі органи місцевого самоврядування, посилаючись на відсутність у місцевих бюджетах необхідних коштів на утримання закладів післядипломної освіти, нерідко приймають рішення про ліквідацію таких закладів.

Відповідно до законопроекту, пропонується ввести мораторій строком на 2 роки на ліквідацію та реорганізацію закладів післядипломної освіти, який включає:

– безпосередню ліквідацію закладів післядипломної освіти державної і комунальної форм власності;

– реорганізацію закладів післядипломної освіти, яка призводить до зміни їх головного призначення та/або скорочення кількості їх працівників;

– зміна режиму роботи закладів післядипломної освіти.

До речі, нардепа-кримчанина до подачі такого законопроекту підштовхнуло лютневе рішення Радміну АРК про ліквідацію Кримського республіканського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень