...
Реєструйся

Запрошуємо до ІІІ туру конкурсу “Кадровик року’2011”!


Увага! 2 вересня розпочався ІІІ тур Всеукраїнського професійного конкурсу “Кадровик року’2011”!

Конкурс проводиться на сайті організатора — Всеукраїнської асоціації кадровиків www.kadrovik.ua. Співорганізатором конкурсу є журнал “Довідник кадровика.

Запрошуємо усіх, хто відповів на запитання І і ІІ турів, виконати завдання ІІІ туру.

Також нагадуємо, що до 2 листопада усі, хто пройшов І тур, можуть продовжити участь у конкурсі, відповівши послідовно на запитання ІІ і ІІІ турів.

Крім того, у будь-який час до 2 листопада до конкурсу можуть долучитися нові учасники, зареєструвавшись* і поступово виконавши завдання всіх трьох турів.

Кожен із трьох турів складається з 30 тестових запитань (по 10 у трьох темах: «трудове законодавство», «кадрове діловодство», «управління персоналом»).

Система оцінювання кожного завдання є такою:
─ за кожну правильну відповідь на запитання І туру конкурсанти набирають по 1 балу (макс. кількість балів — 30);
─ за кожну правильну відповідь на запитання ІІ туру конкурсанти набирають по 2 бали (макс. кількість балів — 60);
─ за кожну правильну відповідь на запитання ІІІ туру конкурсанти набирають по 3 бали (макс. кількість балів — 90).

Правильні відповіді на конкурсні завдання будуть опубліковані на сайті Конкурсу після його завершення ─ до 10 грудня 2011 року.

За результатами трьох турів конкурсною комісією буде визначено прохідний бал до фіналу. Учасники, які наберуть відповідну суму балів за результатами трьох турів, будуть допущені до фіналу, де боротимуться за гран-прі конкурсу (10 000 гривень і тижнева путівка на двох до Карпат) і за інші призи.

Бажаємо успіху!

Оргкомітет конкурсу

* Щоб отримати доступ до завдань будь-якого туру конкурсу, зареєстрований на сайті www.kadrovik.ua учасник має авторизуватися на ньому (увійти в систему).