Реєструйся

Затверджено Положення про Держреєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування


Постановою правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 року № 22-1 затверджено Положення про Державний реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування, розроблене на основі Закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, який набирає чинності з початку 2011 року.

Положення визначає організацію ведення Держреєстру з метою забезпечення ведення обліку платників та застрахованих осіб в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікації, накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про сплату платниками внеску та про придбання ними права на отримання страхових виплат. Також визначено порядок здійснення обміну інформацією з Держреєстру між фондами соцстрахування.

Зокрема, до реєстру застрахованих осіб вносяться відомості про фізосіб, які підлягають загальнообов’язковому соцстрахуванню, а саме: персоніфіковані відомості про зарплату, на яку нараховано і з якої сплачено страхові внески, а також інші відомості, що подаються роботодавцями в ПФ.

Положення набуде чинності одночасно із Законом.

Джерело: news.ligazakon.ua