...
Реєструйся

Затверджено порядок видачі ваучерів


КМУ затверджено Порядок видачі центрами зайнятості ваучерів для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці та Перелік професій, спеціальностей та напрямків підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Для отримання ваучера слід надати до центру зайнятості заяву, паспорт, трудову книжку (завірену роботодавцем копію), документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків, а також дозвіл на обробку персональних даних.

Рішення про видачу ваучера приймається протягом 8 робочих днів. Про результат заявник інформується протягом 3 робочих днів. Ваучер видається протягом 5 робочих днів. Договір про навчання укладається на протязі 90 днів (постанова від 20.03.2013 р. № 207).

Нагадаємо, що згідно з Законом про зайнятість такі ваучери видаються особам у віці старше 45 років (крім тих, які досягли пенсійного віку), страховий стаж яких становить не менше 15 років. Вартість навчання за ваучеру, яка не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, оплачується за рахунок коштів ФСС на випадок безробіття виходячи з його фінансових можливостей.