...
Реєструйся

Жінки поспішають вийти на пенсію, у 55 років, доки не піздно


Українські жінки продовжують виходити на пенсію у 55 років, незважаючи на те, що через таке рішення вони отримуватимуть меншу пенсію, заявляють у Всеукраїнській асоціації пенсіонерів.

Експерти пояснюють: в уряді налякали черговим підняттям пенсійного віку. Тому українці намагаються вберегтися. За новим законодавством із першого жовтня цього року, пенсійний вік для жінок поступово зростає до шістдесяти років. Наразі додали півроку. Якщо жінка погоджується вийти на заслужений відпочинок пізніше – за кожен місяць роботи після 55 років держава до суми її пенсійного забезпечення додасть по піввідсотка. Захоче вийти у 55 – за кожен недопрацьований місяць у неї заберуть по одному проценту.

Володимир Дзьобак, голова Ради асоціації пенсіонерів: “Вони стараються зараз вийти на пенсію, бо вони побоюються, що може бути подальше збільшення через декілька років знову ж таки пенсійного віку. І я можу сказати, що такі кроки розглядаються в урядових колах. Скажімо про кроки, які планується зробити і робляться в європейських країнах, то там середній вік для жінок від 66.Тому наші і в цьому хочуть догнати європейську традицію”.

Джерело: ubr.ua