Передплати журнал

Зміна істотних умов праці


Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи вважається зміною істотних умов праці, втановлення працівнику неповного робочого часу 0,75? І якщо працівник не згоден, чи потрібно витримувати час ( 2 місяці) попередження перед звільненням по п.6 ст 36 КЗпП. Завчасно вдячна!