...
Реєструйся

Звільнення за статтею за прогул днем прийому на роботу


ФОП звільняє працівника по статті за прогул. Причому день прийому на роботу та реестрації договору в центрі зайнятості співпадає з днем звільнення з роботи (тобто 15 вересня прийнятий на роботу і 15 вересня звільнено по статті за прогул).
Працівник в цей день 15 вересня знаходився на території виробництва до кінця робочого дня. Зроблено запис у трудову книгу про прийом на роботу. Трудовому коллективу його не представили, з наказом про прийом не ознайомили, з інструкціями техніки безпеки не ознайомлений, робоче місце не вказано.
В табелі обліку робочого часу проставлені нулі, заробітна плата не нарахована.
(Справа в тому, що вже вночі працівник змушений був терміново іхати по догляду за хворим близьким родичем, є довідка від лікаря. Але не зважаючи на це працівника звільнено по статті за прогул).

В трудовій книзі запис про звільнення не зроблено, оскільки книга зберігалась у працівника.

Хочу почути вашу думку з цього приводу….

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...