Реєструйся

Звільнення одинокої матері.


Доброго дня! Допоможіть будь ласка вирішити питання щодо звільнення працівниці.

Ситуація наступна.

На нашому підприємстві всі працівники працюють на роботі з особливо-шкідливими умовами праці (далі – ОШУП). Є наказ про визначення робочих місць в нормальних умовах праці (далі – НУП) в іншому місті. Там працює декілька наших працівників.

В кінці  2014 року було видано наказ про зміни в організації праці та про утворення нових робочих місць в ОШУП. Працівників ми попередили за 2 місяці про наступні зміни. Деякі погодились на роботу в нових умовах, але для того щоб перевести їх на роботу з ОШУП необхідно щоб вони пройшли медичний огляд.

Одна працівниця написавши заяву про переведення на роботу з ОШУП пішла проходити медогляд та отримала висновок ЛКК про те що їй заборонена робота з особливо шкідливими умовами праці. Також вона виховує 13-ти річну дитину і перебуває на обліку в управлінні праці та соц. захисту (отримує допомогу одинокої матері).

Якщо вона надасть необхідні документи підтверджуючі що вона одинока матір чи можемо ми її звільнити? Адже робочого місця в НУП немає, а в ОШУП їй працювати не можна. Якщо ми сформуємо робоче місце там де й раніше вона працювала чи не буде це порушенням, оскільки є звільнені працівники, і це буде означати що не відбулось змін  на підприємстві. Як взагалі бути в такій ситуації?

 

Матеріали до теми


За яких умов роботодавець може звільнити працівника через неможливість забезпечити його роботою внаслідок бойових дій
Роботодавець може звільнити працівника за своєю ініціативою, якщо не може забезпечити його роботою, що безпосередньо пов’язано з повним знищенням виробничих, ...
Якщо стан здоров’я працівника перешкоджає продовженню роботи
ЗАПИТАННЯ Що робити, коли немає можливості перевести працівника на іншу роботу, стан здоров’я якого не дозволяє продовжувати роботу?   ВІДПОВІДЬ ...
Працівник звільнився з роботи під час періоду тривалої тимчасової непрацездатності. Чи оплатяться йому дні непрацездатності після звільнення?
Допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам органами Пенсійного фонду з 6-го дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності ...