Звільнення одинокої матері.


Доброго дня! Допоможіть будь ласка вирішити питання щодо звільнення працівниці.

Ситуація наступна.

На нашому підприємстві всі працівники працюють на роботі з особливо-шкідливими умовами праці (далі – ОШУП). Є наказ про визначення робочих місць в нормальних умовах праці (далі – НУП) в іншому місті. Там працює декілька наших працівників.

В кінці  2014 року було видано наказ про зміни в організації праці та про утворення нових робочих місць в ОШУП. Працівників ми попередили за 2 місяці про наступні зміни. Деякі погодились на роботу в нових умовах, але для того щоб перевести їх на роботу з ОШУП необхідно щоб вони пройшли медичний огляд.

Одна працівниця написавши заяву про переведення на роботу з ОШУП пішла проходити медогляд та отримала висновок ЛКК про те що їй заборонена робота з особливо шкідливими умовами праці. Також вона виховує 13-ти річну дитину і перебуває на обліку в управлінні праці та соц. захисту (отримує допомогу одинокої матері).

Якщо вона надасть необхідні документи підтверджуючі що вона одинока матір чи можемо ми її звільнити? Адже робочого місця в НУП немає, а в ОШУП їй працювати не можна. Якщо ми сформуємо робоче місце там де й раніше вона працювала чи не буде це порушенням, оскільки є звільнені працівники, і це буде означати що не відбулось змін  на підприємстві. Як взагалі бути в такій ситуації?

 

Матеріали до теми


ЗАПИТАННЯ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
Працівникові встановлено підгрупу Б І групи інвалідності. У висновку МСЕК та ІПР передбачено можливість роботи вдома. Чи обов’язково звільняти такого працівника і за якою статтею? ...
Працівник — застрахована особа за договором добровільного медичного страхування звільнився: що з фінансовим результатом до оподаткування?
Договір страхування — це письмова угода між страхувальником і страховиком, згідно з якою страховик бере на себе зобов’язання у разі ...
Чи має право на допомогу по безробіттю працівник, який звільнився з роботи за власним бажанням без поважної причини?
Так, має.   Розірвання трудового договору з ініціативи працівника на підставі статті 38 КЗпП є звільненням за власним бажанням. Працівник ...
Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень