Звільнення по скороченню працівниці після закінчення декретної відпустки


Доброго дня!  ТЕРМІНОВО потрібна допомога!!!!  Працівниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3- х років. Дата закінчення відпустки 10.02.2017 р. Новий власник підприємства хоче скоротити саме ту посаду, де працівник у дектерній відпустці (на даний час посада не актуальна, ніхто так і прийнятий , але в штатному розписі вона є, бо працівниця у д/в) . Чи може кадровик видати наказ та попередити  за два місяці до звільнення працівницю , яка знаходиться у д/в про скорочення , тобто  з 11.02.2017 р.. Інші посади, які б ми могли запропонувати – відсутні на нашому підприємстві. 

Матеріали до теми


ЗАПИТАННЯ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
Працівникові встановлено підгрупу Б І групи інвалідності. У висновку МСЕК та ІПР передбачено можливість роботи вдома. Чи обов’язково звільняти такого працівника і за якою статтею? ...
Працівник — застрахована особа за договором добровільного медичного страхування звільнився: що з фінансовим результатом до оподаткування?
Договір страхування — це письмова угода між страхувальником і страховиком, згідно з якою страховик бере на себе зобов’язання у разі ...
Чи має право на допомогу по безробіттю працівник, який звільнився з роботи за власним бажанням без поважної причини?
Так, має.   Розірвання трудового договору з ініціативи працівника на підставі статті 38 КЗпП є звільненням за власним бажанням. Працівник ...
Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень