Передплати журнал

200 мільйонів гривень отримають роботодавці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб


Кабінет Міністрів України підтримав розпорядження щодо виділення з резервного фонду держбюджету 200 млн грн на виплату роботодавцям компенсації за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Про це сказала Перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Програма передбачає щомісячну компенсацію витрат на зарплату в розмірі 6,5 тис грн за кожного працівника впродовж 2 місяців. Така державна підтримка спрямована на зменшення безробіття та підвищення економічної активності українського бізнесу.

“Зараз наше завдання – стимулювати бізнес брати на роботу переселенців. З одного боку, це дозволить відновити роботу підприємств, з іншого – допоможе людям заробляти та годувати свої родини. Максимально можлива зайнятість населення під час війни та в період післявоєнної відбудови – пріоритетна ціль Уряду та Міністерства економіки”, – сказала Юлія Свириденко.

Щоб взяти участь у програмі та отримати компенсацію, підприємству необхідно укласти трудовий контракт з громадянином, який є внутрішньо переміщеною особою. Дані про працевлаштовану особу можна подати через портал Дія або ж надавши заяву до Державної служби зайнятості.

Джерело: Управління Держпраці у Житомирській області

 

Відповіді на всі кадрові запитання — в одному виданні!

Передплачуй Живий журнал “КАДРОВИК.UA” з доступом до нормативної бази та консультаціями від експертів за зниженою ціною!

Матеріали до теми