Арсеній Яценюк: Уряд приймає рішення про передачу ДФС у пряме підпорядкування Міністерству фінансів


Уряд України приймає рішення про передачу Державної фіскальної служби в пряме підпорядкування Міністерству фінансів України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 24 червня, на презентації інституційної реформи ДФС

Глава Уряду наголосив, що вітає модель реорганізації ДФС, представлену Міністром фінансів України Наталією Яресько та Головою ДФС Романом Насіровим. Водночас він підкреслив важливість «практичних кроків і наслідків цієї реорганізації».

Він нагадав, що попереднє керівництво Державної фіскальної служби за півроку не виконало завдань, поставлених Главою Уряду: «Саме тому Уряд розпочав розслідування і все керівництво ДФС було відсторонено і замінено».

Арсеній Яценюк підкреслив, що ще півроку на реалізацію змін в ДФС немає: «У вас є три місяці на те, щоби платники податків відчули нову і якісну податкову культуру, яка буде запроваджуватися керівництвом Державної фіскальної служби».

Глава Уряду наголосив на необхідності змін не тільки «наверху»: «Наверху є багато змін, але вони не доходять до низу, адже там залишаються ті самі правила, ті самі люди, така ж корупція. Нанизу повинні бути реальні зміни».

Урядовий портал