...
Реєструйся

Бронювання працівників: МОЗ затвердило критично важливі підприємства та установи


МОЗ встановило критерії, за якими визначатимуть підприємства, установи та організації, які мають важливе значення для галузі національної економіки у сфері охорони здоров’я (Наказ МОЗ від 28 лютого 2023 року № 419 «Про затвердження Критеріїв, за якими здійснюється визначення підприємства, установи та організації, які мають важливе значення для галузі національної економіки у сфері охорони здоров’я).

Їх прийнято на виконання підпункту 4 пункту 2 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування національної економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, затверджених постановою КМУ від 27 січня 2023 року № 76.

Всього у затвердженому переліку 19 критеріїв. Підприємства, установи, організації визначаються такими, що мають важливе значення для галузі національної економіки у сфері охорони здоров’я, якщо вони відповідають хоча б одному з встановлених критеріїв.

Наприклад, для аптек — роздрібна торгівля лікарськими засобами на території не менше ніж 10 областей України та/або місті Києві, за умови, що не менше 50 % таких аптечних закладів беруть участь у реімбурсації лікарських засобів відповідно до програми державних гарантій медичного обслуговування населення; або ж роздрібна торгівля лікарськими засобами на території сіл (селищ), за умови, якщо такі аптечні заклади беруть участь у реімбурсації лікарських засобів відповідно до програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Замовити за вигідною ціною

Також серед критеріїв — належність підприємства, установи, організації до сфери управління МОЗ; заклади охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, наведені у Переліку закладів охорони здоров’я та програм у галузі охорони здоров’я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Вебінар «Бронювання працівників у запитаннях і відповідях»

Матеріали до теми


Мінекономіки скасовує наказ про бронювання працівників окремих компаній
Мінекономіки скасовує наказ про бронювання військовозобов’язаних працівників компаній ТОВ «KOPT», ТОВ «ВІЗА YKPAÏHA», ТОВ «ГЛОВОАПП YKPAÏHA», ДП «CCM», ТОВ «АГРІ ...
НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Знову вносяться зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком
Урядом знову внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. Текст змін наразі не ...